ЕВАКУАЦІЯ ТРИВАЄ

Дата: 28.06.2022 16:28

Інтенсивні ворожі обстріли Мар'їнської громади не припиняються. Щодня, щогодини росіяни гатять по мирному населенню, руйнуючи їхні будинки та долі. Сподіватися на людяність окупантів марно, тому єдиний відповідальний вихід - виїхати подалі від лінії фронту.

Сьогодні, 28 червня, на такий крок зважилися 22 людини нашої громади - 20 осіб із Красногорівки та 2 з Максимільянівки, серед них були особи з інвалідністю.

Жити у підвалах під постійними обстрілами дуже складно та небезпечно. І як би не було важко залишити рідний дім, необхідно прийняти таке рішення, щоб врятувати своїх дітей та рідних.

Після перемоги, яка обов'язково буде за Україною, всі зможуть повернутися до рідних осель.

У нас у всіх попереду дуже багато роботи - все неодмінно відбудуємо та відновимо!

Нагадуємо, що з приводу організації евакуації звертатися за телефоном: 0952256021.

Все буде Україна!