ЕВАКУАЦІЯ ТРИВАЄ

Дата: 01.07.2022 17:53

Мар'їнська територіальна громада постійно зазнає нищівних обстрілів з боку російського агресора. Тому постійно наголошуємо на необхідності евакуації з території активних бойових дій до більш безпечних районів.

Завдяки співпраці військової адміністрації з відділом поліції √2 Покровського РУ (м.Курахове) робота з евакуації мирного населення, незважаючи на небезпеку, не припиняється.

Сьогодні правоохоронці вивезли за межі громади п'ятьох людей: по двоє з Красногорівки і Катеринівки та одну жінку з пораненням із Костянтинівки.

Будьте обережні! Не залишайте укриття під час обстрілів!

Попри все, продовжуємо жити і працювати з урахуванням особливостей воєнного часу.

Не втрачаємо надії та віримо в перемогу!

Нагадуємо, що з приводу організації евакуації звертатися за телефоном: 0952256021.