Укрзалізниця інформує

Дата: 06.07.2022 08:33

Укрзалізниця додає вагони до евакуаційного поїзда з Донеччини

У зв’язку з інтенсифікацією бойових дій на Донеччині та зростанням потоку пасажирів з Донбасу Укрзалізниця додасть вагони до евакуаційного поїзда з Покровська, повідомляє пресслужба УЗ..

Укрзалізниця нагадує, що продовжує здійснювати в тому числі евакуаційні перевезення за маршрутом Покровськ — Дніпро — Львів. Посадка для пасажирів із зони ведення бойових дій є безкоштовною, пасажири мають можливість безпосередньо на борту зареєструватись у програмі на тимчасове поселення та на отримання матеріальної допомоги для ВПО.