ВАЖЛИВО!

Дата: 22.07.2022 13:34

На одній із ділянок фронту в області противник провів дистанційне мінування місцевості із застосуванням РСЗВ «Ураган» касетними боєприпасами.

При мінуванні відзначається відсутність детонування боєприпаси та будьяких розривів.

Можливий самопідрив через певний проміжок часу після мінування.

При виявленні боєприпасу на місцевості забороняється підходити до нього, доторкатися та здійснювати будь-який механічний вплив.

При виявленні необхідно виставити застерігаючі позначки, забезпечити заборону доступу та повідомити ДСНС за телефоном 101 або представників найближчого військового підрозділу.