До уваги жителів Мар'їнської громади!!!

Дата: 25.07.2022 15:21

Шановні мешканці Мар’їнської міської теріторіальної громади, які залишились та які виїхали за межі

Донецької області!

У разі потреби консультації сімейного лікаря  або необхідності виписки електронних направлень або рецептів,   Ви можете звернутися до сімейного лікаря Пугач Юлії Миколаївни,  любим засобом телекомунікації Viber, Whats App за номером  0660447023, з 08.00 до 16.00.

До лікаря  можуть звертатися також  мешканці Мар’їнської ТГ, які виїхали до більш безпечних територій України!