28 липня - День Української Державності

Дата: 28.07.2022 09:14

Сьогодні ми вперше в історії нашої країни відзначаємо День Української Державності. Недаремно для цього свята обрана  пам'ятна і визначна дата - День хрещення Київської Русі.
Це свято символізує єдність нашого народу навколо ідеї сильної і соборної держави, спадкоємність тисячолітньої історії українського державотворення, яка сягає своїм корінням часів заснування Києва.
В історії українського народу було багато кривавих сторінок. Сьогодні на нашу долю знову випало переживати страшні події: ворог нещадно вбиває безневинних людей, випалює родючі ниви, руйнує наші міста і села. Але і цього разу ми обов'язково відстоїмо своє право на свободу і незалежність, як колись наші пращури.
Шановні жителі Мар'їнської громади, прийміть щирі побажання міцного здоров'я, миру, любові, сімейного тепла. Нехай негаразди завжди обходять вас стороною. Нехай Господь береже Україну та всіх нас!