Для молоді Донеччини є можливість взяти участь у навчально-креативному таборі

Дата: 31.07.2022 21:08

Молодь Донеччини 14 – 17 років, для вас можливість безкоштовно взяти участь у навчально-креативному таборі для підлітків з 15 серпня по 26 серпня 2022 року на базі дитячого оздоровчого табору в Закарпатті.

Програма ООН з відновлення та розбудови миру, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA), українські вчителі і психологи запрошують вас стати учасниками/учасницями навчально-креативного табору для підлітків 14–17 років «Енергія твого майбутнього», що має на меті розвиток універсальних навичок 21-го століття, пов’язаних із творчим і критичним мисленням, усвідомленням майбутнього, відповідальності за нього, віру в себе і свої здібності впливати на майбутнє!

До участі запрошуються внутрішньо переміщені підлітки і молодь 14 – 17 років Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Харківської, Сумської, Київської, Чернігівської областей.

П'ята (V) зміна відбудеться з 15 серпня по 26 серпня 2022 року на базі дитячого оздоровчого табору в Закарпатті.

Витрати на проведення заходу забезпечуються організаторами.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Реєстрація за формою : https://cutt.ly/uZbvBmy