Увага! Триває збір фактів порушення прав людини

Дата: 04.08.2022 14:52

Мар’їнська міська військова адміністрація Покровського району Донецької області повідомляє, що у спільній координації Офісу Президента України, Міністерства юстиції України, Міністерства Закордонних справ України та Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим створено веб-платформу для ефективного збору і обробки інформації про порушення прав людини у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

Відповідно     до     доручення     Прем’єр-міністра    України    Д. Шмигаля     від    15  березня  2022 року  № 7464/1/1-22   до   листа   Міністерства   юстиції   України   від  14 березня 2022 року «Щодо позовів України проти росії у Європейському суді з прав людини» відповідні органи виконавчої влади наразі здійснюють подання Міністерству юстиції України інформації щодо порушень російською федерацією прав людини в ході широкомасштабного вторгнення на територію України, яке почалося 24 лютого 2022 року.

Мар’їнська міська військова адміністрація Покровського району Донецької області пропонує мешканцям Мар’їнської міської територіальної громади, які володіють інформацією про факти порушень російською федерацією прав людини в ході широкомасштабного вторгнення на територію України або стали жертвою чи свідком таких подій, подавати Міністерству юстиції України відповідну інформацію, заповнивши заяву на порталі https://humanrights.gov.ua

Надана інформація буде опрацьована Міністерством юстиції України та підготовлена для захисту інтересів України та прав людини. Доказова база буде використана лише в судових справах України проти російської федерації із дотриманням міжнародних стандартів правосуддя.