5 СЕРПНЯ - ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА МАР'ЇНКА ВІД РОСІЙСЬКОЇ ОКУПАЦІЇ

Дата: 05.08.2022 09:20

Влітку 2014 року сили Сектору «Б» почали планомірно брати під контроль донецькі передмістя, створюючи плацдарми для подальшого наступу.

Вранці 4 серпня батальйони «Азов» та «Шахтарськ» отримали наказ вибити ворога з Мар’їнки. Добровольців підтримала бронетехнікою 51-ша механізована бригада. Сили АТО спробували розсікти укріплений район бойовиків на дві частини, однак зіштовхнулися із запеклим опором. Не з першої спроби, але центральні позиції терористів вдалося взяти. Після того українські бійці почали зачистку Мар’їнки у східному та західному напрямках. Розуміючи, що місто не втримати, бойовики «днр» розпочали обстріл Мар’їнки з мінометів, гранатометів, гаубиць та установок «Град». Однак 5 серпня 2014 року сили АТО виконали поставлене завдання і повернули в Мар'їнку мир і українську владу.

Світла і вічна пам'ять захисникам, які поклали життя, щоб наше місто, наша країна були вільними. З глибоким сумом згадуємо загиблих від рук російських окупантів мирних жителів Мар'їнки.

Низький уклін військовослужбовцям , які зараз боронять нас від ворога.

Віримо в перемогу! Віримо в ЗСУ!

СЛАВА УКРАЇНІ!