Вітаємо всіх випускників закладів освіти Мар'їнської громади з успішним проходженням НМТ!

Дата: 08.08.2022 15:05

Приємно відзначити випускників, які пройшли це випробування на 200 балів, незважаючи на надскладний навчальний рік.

Щиро вітаємо випускника Костянтинівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Максима Кукулевського, який успішно пройшов національний мультипредметний тест з української мови та літератури, історії, математики на 200 балів кожний.

Наші вітання випускниці Мар'їнського ЗЗСО І-ІІІ ступенів N2 Єлизаветі Голінській з найвищими результатами у проходженні національного мультипредметного тесту з української мови та літератури.

200 балів з математики отримали випускники Новомихайлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Андрій Сюмка та Максимільянівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Наталія Долбня та Дмитро Мінов.

Дякуємо батькам і вчителям за гарне виховання й самовіддану працю!

Бажаємо дітям наполегливості, нових перемог і впевненості у своїх силах упродовж всього життя!

Ми пишаємось вами! Ви наша гордість!