З початку обов’язкової евакуації Донеччину залишили майже шість тисяч мешканців

Дата: 16.08.2022 14:57

З почату серпня триває масова обов’язкова евакуація мешканців Донеччини. З цього часу залізничники виконують і додатковий рейс до Кіровоградської області, бо саме там першими підготували 5 тисяч місць для прийому внутрішніх переселенців. Як повідомила сьогодні на брифінгу заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна, за час обов’язкової евакуації населення Донецької області евакуйовано вже майже шість тисяч людей, з них 1169 дітей.

Щодня з залізничного вокзалу Покровськ курсують евакуаційні поїзди, якими за межи області з початку серпня виїхали майже 4900 осіб. У тому числі:

- евакуаційним поїздом Покровськ-Дніпро-Кропивницький до громад Кіровоградської області евакуювалося 1413 осіб, з них 120 маломобільних осіб/осіб з інвалідністю та 289 дітей;

- евакуаційним поїздом Покровськ-Дніпро-Львів до інших регіонів України евакуювалося 3412 осіб, з них 124 маломобільні особи/особи з інвалідністю та 460 дітей.

Крім того 73 людини були евакуйовані спеціальним медичним поїздом «Лікарі без кордонів» з відповідним обладнанням.

Донецька обласна державна адміністрація