В Україні запрацює електронна черга перетину кордону

Дата: 17.08.2022 12:40

В Україні продовжують реформування митниці, зокрема планують впровадити електронну чергу для перетину кордону. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Уряду.

«Міністерство інфраструктури найближчим часом представить проєкт електронної черги на кордоні. Ми рухаємося у бік цифрової держави з максимально зручними сервісами для людей та бізнесу, а тому це питання не може і не буде більше відкладатися», – зазначив він.

Попереднє бронювання місця в електронній черзі – платна процедура. До повномасштабної війни планувалось, що така послуга коштуватиме 15 євро. Проте водії й надалі зможуть проїздити безкоштовно в порядку живої черги.