У Мар'їнській громаді триває евакуація мирних мешканців

Дата: 18.08.2022 15:39

Ворог продовжує нещадно обстрілювати населені пункти Мар'їнської громади з важкого озброєння, руйнуючи будинки мирного населення, інфраструктуру.

Все більше жителів громади наважуються виїхати у більш безпечні місця.

Так, напередодні з допомогою працівників поліції екакуювалося 23 мешканці м.Мар'їнка, м.Красногорівка, с.Костянтинівка, с.Єлизаветівка та с.Максимільянівка.

Шановні співгромадяни, в черговий раз закликаємо вас евакуюватись, поки є така можливість!

Таке рішення прийняти іноді дуже нелегко, але зараз треба рятувати себе та своїх рідних!

Нагадуємо, з питань евакуації за межі Мар'їнської громади звертатися за телефоном: 0661224748.