Учасники бойових дій мають право раніше виходити на пенсію та отримувати більші виплати

Дата: 25.08.2022 11:39

Пенсії учасникам бойових дій (УБД) – дещо особливий вид виплат. Призначення таких пенсій має низку особливостей, які часто бувають не до кінця зрозумілими та викликають запитання.

Статус УБД може отримати як доброволець чи контрактник, так і кадровий військовий. Проте, вік і умови виходу на пенсію різні.

В якому віці учасники бойових дій можуть вийти на пенсію, про порядок її оформлення, розмір, пільги та доплати – читайте в ексклюзивному матеріалі на Соціальній інформаційній платформі: https://cutt.ly/BXKHPX0.