Як отримати інсулін під час воєнного часу?

Дата: 26.08.2022 11:19

До програми “Доступні ліки” входять ліки для людей, які живуть з інсулінозалежним діабетом. Це життєвоважливі ліки, які потрібно приймати постійно і по графіку. Нагадуємо, як в умовах воєнного часу отримувати інсуліни.

1??Якщо ви ще не отримує інсуліни в рамках програми “Доступні ліки” “+Інсуліни”, то необхідно звернутися до ендокринолога. Він створить план лікування в електронній системі охорони здоров’я та випише перший рецепт.

2??Коли план лікування створений, можна звертатися за подальшим рецептом до свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. Люди, які були змушені були переїхати у нові місця проживання через війну, можуть звернутися до будь-якого іншого лікаря первинної медичної допомоги. А також до ендокринолога.

3??Лікар випише електронний рецепт. А у разі відсутності доступу до електронної системи охорони здоров’я, лікар випише паперовий рецепт, поставивши свій підпис та печатку.

4??Знайдіть найближчу аптеку, яка відпускає інсуліни. Для пошуку аптеки можна зателефонувати до контакт-центру НСЗУ 16-77. Уточніть номер телефону аптеки. Перед візитом, зателефонуйте безпосередньо в заклад і спитайте, чи в наявності зараз інсулін. Якщо так, ви можете його забронювати.

5??Отримайте інсулін в аптеці безоплатно чи з невеликою доплатою.

Нагадуємо, що з 15 липня повернулися доплати за деякі препарати інсуліну, відпущені за електронним рецептом. Більш детально читайте за посиланням: https://bit.ly/3weC69X.