29 СЕРПНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

Дата: 29.08.2022 08:00

Ця пам’ятна дата встановлена як нагадування про одну з найкривавіших подій війни в Україні – Іловайську трагедію, для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, які віддали життя за нашу Батьківщину. Сьогодні війна продовжує шокувати жорстокістю, забирати тисячі життів і руйнувати людські долі. Тому для усіх нас надзвичайно важливо пам’ятати подвиг воїнів, які ставши до бою проти ворога, віддали найцінніше у боротьбі за незалежність України – своє життя. Вони стояли насмерть за кожного з нас – за те, щоб майбутні покоління мали гідне життя у вільній країні, щоб ми могли вчитися, працювати, розвивати наше суспільство і зміцнювати нашу державу.

Схилімо голови на знак глибокої пошани перед пам’яттю захисників і захисниць, які загинули за мирне небо над нами, за дитячий сміх, за нашу свободу. Вічна пам’ять Героям! Слава Україні!