Навчально-креативний табір для підлітків 14–17 років «Енергія твого майбутнього»

Дата: 05.09.2022 10:47

Фонд Народонаселення ООН в Україні (UNFPA), українські вчителі і психологи запрошують вас стати учасниками/учасницями навчально-креативного табору для підлітків 14–17 років «Енергія твого майбутнього», що має на меті розвиток у молоді життєстійкості, вміння долати непрості життєві ситуації, планувати майбутнє, вірити в себе і свої здібності впливати на майбутнє, створювати з іншими нові ідеї, що допомагатимуть будувати кращий світ.

До участі запрошуються підлітки і молодь 14–17 років. Перевагу у відборі буде надано учасникам/учасницям з вразливих категорій, з тих областей України, які постраждали від повномасштабної війни в Україні.

Сьома (VII)  зміна відбудеться з 12 до 23 вересня  2022 року на базі дитячого табору у Надвірнянському районі Івано-Франківської області. Запланована кількість учасників/учасниць сьомої зміни – 120 осіб. Реєстрація відбуватиметься до 05.09.2022. Відповідь щодо участі в таборі відібрані учасники/учасниці отримають не пізніше 6 вересня 2022 р.

Витрати на проведення заходу забезпечуються організаторами.

Доїзд учасників/учасниць до місць зустрічі (Івано-Франківськ, Яремче, Татарів-Буковель) забезпечується батьками/опікунами.

Захід проводиться в рамках гуманітарної діяльності UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, за фінансової підтримки Данії.