Нова послуга з усиновлення на порталі Дія

Дата: 11.09.2022 17:11

Один з перших кроків до усиновлення — подання заяви, щоб зареєструватися у кандидати. Раніше ця послуга була доступною тільки офлайн — зараз подати заяву можна онлайн за 30 хвилин, безоплатно, без черг та абсолютно прозоро. Заповнити заяву можна за посиланням https://diia.gov.ua/.../usinovlennya-reyestraciya-kandidatom

Співробітники служби у справах дітей перевірять заяву і завітають до вас додому, щоб переконатися, чи можна там жити дитині. Якщо все добре — усиновлювачів очікує подальша реєстрація на статус кандидата.

Прибираємо бюрократію, щоб діти швидше зустріли родину.

Проєкт реалізовано завдяки ініціативі Радниці-уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації, Міністерство соціальної політики України та Міністерства цифрової трансформації України за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) та «Проєкту підтримки Дія», що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки Швеції Embassy of Sweden in Kyiv.