Урядом збільшено розмір компенсації витрат громадянам, які безплатно прихистили внутрішньо переміщених осіб

Дата: 03.10.2022 15:16

30 вересня 2022 року Уряд вніс зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року.

Вказаними змінами передбачається збільшення вдвічі суми грошової допомоги в період опалювального сезону власникам житла, які прихистили у себе внутрішньо переміщених осіб.

Відтак з 1 жовтня 2022 року до 31 березня 2023 року компенсація витрат громадянам, які тимчасово прихистили внутрішньо переміщених осіб, збільшена до 30 грн на день за кожну особу та буде відшкодовуватися Товариством Червоного Хреста в Україні.

Крім того, внесені зміни передбачають можливість для громад передавати відомості про кількість внутрішньо переміщених осіб електронною поштою у разі неможливості скористатися електронною системою взаємодії органів виконавчої влади.

За матеріалами Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації