У Дії запущено новий інвестиційний інструмент — військові облігації

Дата: 03.10.2022 16:02

Військові облігації — це цінні папери, що випускає держава під час воєнного стану. Купуючи облігації, ви даєте державі в борг гроші і назад отримуєте їх з відсотками. Це як депозит державі, який працює на перемогу.

Вартість однієї військової облігації — від 900 гривень. Придбати їх можна стільки, скільки забажаєте.

Облігації різняться за:

? датою виплат — на строк до 1,5 року;

? відсотками доходу — від 11 до 16 відсотків річних ;

? назвами на честь тимчасово окупованих міст та територій — Херсон, Мелітополь, Маріуполь або Крим тощо.

Всю інформацію про військові облігації в Дії дізнавайтеся на офіційному порталі ? https://militarybonds.diia.gov.ua/

?Оновлюйте застосунок, купуйте облігації в Дії, діліться у соцмережах та розповідайте друзям. Робимо вклад у перемогу разом.

Послуга реалізована Міністерством цифрової трансформації України спільно з Міністерство фінансів України, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України, Національний банк України та за підтримки Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia.