Бути помітним на дорозі – це відповідальність кожного пішохода!

Дата: 07.11.2022 19:29

Відсутність вуличного освітлення, чорний одяг, погані погодні умови збільшують шанс опинитися під колесами автомобіля. Однак є просте рішення, яке зробить пішоходів помітними на дорозі. Це – світлоповертаючі елементи або так звані флікери.

Завжди будь дуже уважний у темряві! Носи яскравий одяг, світлоповертаючий жилет або окремі елементи, вмикай ліхтарик на телефоні. Подбай про власну безпеку, а також безпеку свої дітей та рідних.

Особливо важливо забезпечити флікерами юних учасників дорожнього руху, адже часто вони повертаються додому зі школи в умовах недостатньої видимості й маршрути не завжди проходять по освітлених ділянках доріг. Використання світлоповертаючих елементів на одязі допоможе юним учасникам дорожнього руху стати більш помітними на проїжджій частині. Дітям буде цікаво носити яскраві наклейки, а батьки, тим часом, забезпечать їх видимість для водіїв.

Варто зазначити, що світлоповертаючі елементи можуть зберегти життя не лише людини, вони можуть зробити помітнішими на дорозі і домашніх улюбленців.