Підтримйте петицію щодо присвоєння почесного звання "Місто-герой України" містам Мар'їнка, Авдіївка та Бахмут!

Дата: 17.11.2022 13:03

Шановні мешканці Мар’їнської громади! 🇺🇦

За 9 років протистояння збройній агресії російської федерації місто Мар’їнка фактично стала східним форпостом, який дорогою ціною життів наших захисників і захисниць стримує ворога і героїчно тримає оборону.

Всі, для кого Мар’їнка є частиною життя, вірять що вона була і буде затишним українським містом, та готові зробити все для того, щоб там завжди майоріли жовто-блакитні прапори та повернулося мирне життя.

З метою відзначення подвигу наших військовослужбовців, масового героїзму та стійкості мирних мешканців, виявлених у захисті міста під час відсічі збройній агресії російської федерації проти України, просимо вас долучитися до підписання петиції щодо присвоєння почесного звання «Місто-герой України» містам Мар’їнка, Авдіївка та Бахмут.

Посилання на петицію: