Дата: 22.11.2022 09:15

Управління забезпечення примусового виконання рішень у Донецькій області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) доводить до відома інформацію про особливості здійснення повноважень відділами державної виконавчої служби Покровського району Донецької області:

24 лютого 2022 року у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України Указом Президента України №64/2022 було введено воєнний стан, 27.02.2021 набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення правового регулювання дистанційної роботи» від 04.02.2021 № 1213-ІХ, яким внесені численні зміни до КЗпП України, зокрема було визначено, що дистанційна робота - це форма організації праці, за якої робота виконується працівником поза робочими приміщеннями чи територією власника або уповноваженого ним органу, в будь-якому місці за вибором працівника та з використанням інформаційно-комунікаційних технологій (ч.1 статті 60-2 КЗпП). Таким чином ті обмеження (обставини), що є наслідком тимчасової окупації країною-агресором певних територій Донецької області, а також запровадженням в Україні воєнного стану, не є перешкодою для виконання державними службовцями своїх посадових обов’язків.

З метою забезпечення виконання відділами державної виконавчої служби покладених на них завдань, з одночасним забезпеченням збереження життя і здоров’я працівників, відділи Покровського району Донецької області евакуйовано, без зміни юридичної адреси установ.

Актуальні контакти відділів державної виконавчої служби Покровського району Донецької області у період дії воєнного стану:

Покровський відділ державної виконавчої служби у Покровському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

- адреса для листування:  20901, Черкаська область, місто Чигирин, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 11

- контактні телефони: +380958269882, +380508054277

- електронна пошта: [email protected]

Мар’їнський відділ державної виконавчої служби у Покровському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління юстиції (м.Харків)

- адреса для листування: 49011, м. Дніпро, вул. Щепкіна, будинок 10

- контактний телефон: 0930709001

- електронна пошта: [email protected]

Новогродівський   відділ державної виконавчої служби у Покровському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

- адреса для листування: 09113, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Турчанінова, будинок 11

- контактний телефон:  +380664328128 ( також Viber, Telegram)

- електронна пошта: [email protected]

Мирноградський відділ державної виконавчої служби у Покровському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

- адреса для листування:  38600, Полтавська область, Котелевський район, смт. Котельва (до запитання);

- контактні телефони: +380505644658; +380502972099

- електронна пошта: [email protected]

Добропільський відділ державної виконавчої служби у Покровському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

-адреса для листування: 20901, Черкаська область, Черкаський район, місто Чигирин, вуд. Богдана Хмельницького, 11 (до запитання);

- контактний телефон: +38099 147 14 13

- електронна пошта: [email protected]

Селидівський відділ державної виконавчої служби у Покровському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

- адреса для листування:  20305, Черкаська область, місто Умань, вулиця Велика Фонтанна,  будинок 36

- контактні телефони: +380997131455