За добу ДТЕК Донецькі електромережі відновив електрику для 2 тисяч домогосподарств

Дата: 02.12.2022 13:23

За 1 грудня спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових поновити електрику для жителів 3 населених пунктів, знеструмлених через обстріли. Знову отримують електропостачання 2 тисячі домогосподарств. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для якнайскорішого відновлення світла, щоб підтримати жителів області у цій важкій ситуації.

Протягом доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли з дозволу військових повністю чи частково відновити електропостачання 3 населених пунктів на Донеччині. Це дало змогу повернути електрику в оселі 2 051 родини.

На Донеччині зберігається важка ситуація. За інформацією Міністерства оборони, за минулу добу відбиті атаки ворога в районах 10 населених пунктів Донецької області. Ворог продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступу на Бахмутському напрямку. Йдуть активні бойові дії.

Поки що без світла лишаються 94 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 282 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.