Алла і Віталій Тараніни: Борці за Соборну Україну

Дата: 22.01.2023 08:55

Віталій народився у місті Красногорівка. Коли у 2014 році почалася російсько-українська війна, чоловік вивіз рідних і майбутню дружину Аллу до Маріуполя. Там вони разом займалися волонтерством та вступили до новоствореного тоді ще добровольчого батальйону «Азов». Під час служби Алла та Віталій одружилися, народили первістка Данилка.

З початком повномасштабної війни Віталій не залишив побратимів та разом з ними брав участь у боях за Маріуполь. У лютому 2022 року Алла залишилися у Маріуполі. Коли чоловік отримав поранення та перебував у шпиталі на «Азовсталі», вони не бачилися півтора місяця. 14 квітня Алла змогла дістатися до бункеру з пораненими, щоб побачитися з чоловіком. Наступного дня Віталій загинув, коли росіяни скинули на завод бомбу. Алла відмовилася залишити місто після того, як залишилася вдовою. 8 травня, на 24-й день після загибелі Віталія, російські військові знову обстріляли «Азовсталь». Чотири поверхи бункера, в якому перебувала Алла, провалилися. Без батьків залишився трирічний син пари – Данило.

Посмертно солдат Тараніна та старший лейтенант Таранін нагороджені орденами «За мужність» ІІІ ступеня.

Вічна і світла пам’ять нашим героям!

За матеріалами Платформи пам’яті «Меморіал героїв».