Для дітей ВПО та дітей з інвалідністю був проведений захід у гуманітарному хабі Мар'їнської МВА у м.Павлоград

Дата: 04.02.2023 13:21

Попри всі події, що відбуваються зараз в нашій країні, ми завжди повинні пам'ятати, що діти - майбутнє нашої української нації.

Так, 04 лютого 2023 року у гуманітарному хабі Мар'їнської міської військової адміністрації у м.Павлоград для дітей з сімей ВПО, дітей з інвалідністю був організований цікавий захід з проведенням майстер-класу з виготовлення і оздоблення глиняних сувенірів. Діти дізналися багато цікавого про корисні копалини України, історію винайдення та властивості глини, використання її в побуті українського народу. Захід сприяв вихованню любові і поваги до своєї Батьківщини, праці народних майстрів, бережливому відношенню до їх витворів, гордості за рідну землю.

Після завершення заходу маленькі учасники спілкувалися, ласували смаколиками та раділи отриманим подарункам. Але головне - це чудовий настрій, позитивні емоції та усмішки на обличчях дітлахів після зустрічі.