Вдала співбесіда з роботодавцем - крок до успішного працевлаштування

Дата: 16.03.2023 19:24

16 березня фахівець з профорієнтації Мар’їнського районного центру зайнятості провела профконсультаційний вебінар «Підготовка до співбесіди з роботодавцем». Основна мета заходу – практична підготовка безробітних до співбесіди з роботодавцями та прийомами самопрезентації.  Учасники вебінару ознайомились з видами співбесід, обговорили стандартні питання на співбесіді, прийоми підвищення ефективності ділового спілкування та опанування методами ефективної самопрезентації на етапі пошуку роботи.

Фахівчиня зазначила, що пошук чи зміна робочого місця – це завжди стрес. Щоб зменшити рівень стресу, необхідно продумати кожен крок і підготуватися до кожного етапу пошуку роботи. Профконсультантка поділилась з безробітними корисними порадами експерта з підбору персоналу щодо того, як поводити себе під час співбесіди. Учасники заходу переглянули тематичну презентацію та взяли участь у дискусії.

Знання, отримані під час заходу, допоможуть успішно пройти співбесіду і прискорити бажане працевлаштування.