Звернення Володимира Зеленського наприкінці 395-го дня війни

Дата: 25.03.2023 21:43

«Маємо за цей тиждень рішення про нові пакети оборонної підтримки – від США, Литви, Фінляндії, Німеччини. Шведський парламент затвердив вже 11-й пакет оборонної підтримки України. Є безпековий пакет і сильні домовленості з Японією – ще раз дякую пану премʼєр-міністру Кішіді за продуктивний візит. Отримали півтора мільярди євро макрофіну від ЄС – кошти вже на рахунках Національного банку. Уряд Хорватії прийняв програму щодо лікування і реабілітації після поранень наших воїнів. Греція приєдналась до групи партнерів, що працюють над створенням Спецтрибуналу. Рухаємось і в захисті історичної справедливості для українців – Ісландія визнала Голодомор геноцидом Українського народу. Крок за кроком робимо все можливе і всюди, щоб російський реваншизм програв в кожному із елементів своєї агресії проти України та свободи народів загалом».