Уряд розширив перелік осіб, які можуть отримати ваучери на професійну перепідготовку

Дата: 28.03.2023 19:23

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови № 207 від 20.03.2013 «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» (https://bit.ly/3noKG4m).

У новій редакції Порядку розширено коло осіб, яким може бути виданий ваучер на навчання. Тепер захисники й захисниці, звільнені з військової служби після участі у бойових діях, особи, які отримали поранення, та особи з інвалідністю також можуть опанувати нову професію, скориставшись ваучером у розмірі до 26840 грн.

Серед професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер, є будівництво та цивільна інженерія, кібербезпека, інженерія програмного забезпечення, комп’ютерна інженерія та інші напрямки. З повним переліком спеціальностей можна ознайомитися за посиланням https://bit.ly/3z84606.

Новим порядком визначається перелік документів, які подаються для підтвердження права на отримання ваучера. Постанова затверджує нові форми заяви про надання ваучера, форму ваучера, а також передбачає можливість подання заяви про надання ваучера, як в паперовій, так і в електронній формі.

Таке рішення уряду посилить соціальний захист відповідних категорій населення, підвищить рівень їх конкурентоспроможності на ринку праці та відкриє нові можливості для реалізації підприємницьких ініціатив.

Якщо ви хочете дізнатися більше, телефонуйте: (050) 520-65-26 (Ірина).