4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації

Дата: 04.06.2023 08:00

Жорстока, кровопролитна війна вкрала безтурботне дитинство  у маленьких українців, яким, на жаль, довелося так швидко подорослішати. Але найстрашніше те, що вона обірвала безневинні життя, навічно забравши часточку душі у батьків та рідних, які втратили найдорожче.

З квітня 2014 року на підконтрольній українській владі території Донецької області загинуло 176 дітей та 373 дитини отримали поранення різного ступеня тяжкості. І поки що немає можливості встановити точну кількість жертв серед дітей на тимчасово окупованих територіях.

Протягом 2014-2015 років на території тоді ще Мар’їнського району загинуло шестеро дітей: Юлія Манько, Костянтин Криштопа, Дмитро Бабаков, Лілія Корнієнко, Єгор Миколюк, Владислав Маліков. Сьомою жертвою збройної агресії став Віталій Дегтяренко, який загинув минулого року внаслідок ворожого обстрілу.

Відібрані, скалічені життя наших дітей - це болючі й глибокі рани на тілі України. Дуже важливо, щоб за кожен злочин настала відповідальність і справедливе покарання.

Схилімо голови в скорботі за усіма янголятами, невинно вбитими рашистськими нелюдами. Щирі співчуття родинам, які втратили своїх дітей. Пам'ятаємо. Не пробачимо!