Патронат над дитиною – нова форма офіційного працевлаштування

Дата: 12.06.2023 16:18

12  червня фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості   провели онлайн захід «Патронат над дитиною» для безробітних, які перебувають на обліку. Захід проведено з метою  інформування учасників щодо нової форми працевлаштування - патронат над дитиною.

Фахівчиня центру зайнятості Юлія Могукало розповіла присутнім: "Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин». Профконсультантка докладно розповіла учасникам що таке патронатна сім’я і яке значення у суспільстві вона має, яке значення для дитини має перебування у сім’ї патронатних вихователів.

Юлія Могукало роз’яснила суть і зміст патронату над дитиною та поінформувала про можливість подання документів як кандидата у патронатні вихователі до служби у справах дітей. Бажаючі отримали особисті консультації з питань відбору кандидатів у патронатні вихователі.

Більше інформації можете знайти за посиланням https://cutt.ly/zFvoYFK.

Якщо у Вас виникли питання щодо патронату, звертайтесь до Мар’їнського районного центру зайнятості за телефоном 095 466 01 93.