З ДНЕМ ФЕРМЕРА!

Дата: 19.06.2023 07:45

Шановні працівники фермерських господарств!

Щиро вітаємо вам із професійним святом – Днем фермера!

Сьогодні наша країна та весь світ розуміють, наскільки важливою є аграрна галузь, наскільки сильні і незламні українські фермери, хлібороби.

На жаль, через повномасштабне вороже вторгнення багато наших фермерських господарств зазнало руйнувань і пошкоджень, а родючі землі засіяні мінами та снарядами. Але попри усі складнощі і негаразди, наші невтомні аграрії роблять усе можливе, щоб не допустити продовольчої кризи, допомогти армії, забезпечити сільськогосподарською продукцією населення, підтримати економіку нашої держави.

Шановні працівники фермерських господарств, щиро дякуємо вам за нелегку, самовіддану працю, любов та повагу до рідної землі, наполегливість, витримку та мужність!
Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди, добробуту, життєвих сил, успіхів у вашій почесній справі! Нехай плоди вашої праці завжди будуть щедрими, а всі ваші плани та задуми втілюються на благо розквіту рідної України!