22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2023 10:47

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні ми згадуємо про мільйони співвітчизників, життя яких обірвала Друга Світова війна. Кожна українська родина, так чи інакше, зазнала втрат у цей страшний період. За різними даними загальні втрати військових та цивільного населення під час війни становлять від 8 до 10 мільйонів українців – майже чверть усього тогочасного населення нашої держави.

У цей скорботний день ми схиляємо голови перед неоціненним подвигом усіх воїнів-визволителів, трудівників тилу, мужністю і нескореністю нашого народу.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої російської агресії, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Тому наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!