Сьогодні стартує Тиждень громадянського суспільства

Дата: 11.09.2023 12:31

11-17 вересня проводитиметься Тиждень громадянського суспільствав межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

Партнерами МКІП у його проведенні є Секретаріат Кабінету Міністрів України, центральні органи виконавчої влади, обласні військові адміністрації, ГО «Центр демократії та верховенства права», «Український незалежний центр політичних досліджень», Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» та Програма розвитку ООН в Україні.

Зокрема, в межах Тижня громадянського суспільства 15 вересня пройде Міжнародний день демократії, який відзначається за рішенням Генеральної Асамблеї ООН.

Усі бажаючі можуть доєднатись до заходів в рамках Тижня громадянського суспільства в якості слухачів чи експертів - реєстраційна форма - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVgB1HRxSfrPS66rL5_6QcHrYjJAhBKgy0xEo-SozPOQ-DVQ/viewform?fbclid=IwAR1UQJ3dNbOIvAEkbdH3ciiMurPA3HvwHUyoGE9SeS2ZEPmwD6v57gNNJ0U.