Триває успішна реалізація проєкту «Розширення економічних прав і можливостей жінок, дітей та молоді для відновлення, інтеграції та розвитку»

Дата: 21.09.2023 16:22

Сьогодні в рамках проєкту «Розширення економічних прав і можливостей жінок, дітей та молоді для відновлення, інтеграції та розвитку» заступник начальника Мар’їнської міської військової адміністрації Тетяна Збицька та начальник управління соціального захисту населення Наталія Бондаренко зустрілися з представниками громадської організації «Курахівський центр місцевого економічного розвитку».

Під час зустрічі обговорили питання наявних проблем переселенців, соціалізації дітей та молоді з числа ВПО, доступного навчання та їх адаптації на новому місці, а також ознайомилися з процесом проходження учасницями проєкту курсу швейної майстерності.

Мар'їнська міська військова адміністрація буде й надалі всебічно підтримувати реалізацію проєкту, приймати участь в інформаційному супроводі заходів, інформувати про можливості проєкту бенефіціарів – жінок та молодь, які перемістились з Мар’їнської громади до м.Дніпро.