709 млн грн ПДВ сплатив бізнес Донецького регіону

Дата: 16.10.2023 17:26

У січні-вересні поточного року суб'єкти господарювання Донеччини сплатили до державного бюджету 708,9 мільйонів гривень податку на додану вартість.

За той же час з державного бюджету юридичним особам Донецької області відшкодовано ПДВ 24,6 млн гривень.

Безумовно, що військові дії на Донеччини мають значний негативний вплив на господарську діяльність усіх платників податків. Однак, спільна робота сумлінних представників реального сектору економіки та податкової служби Донеччини – це саме той міцний фундамент, який допомагає наповнювати бюджети всіх рівнів нашої країни, тим самим наближаючи нашу Перемогу.

#РазомПереможемо

#ВсеБудеУкраїна