Шукаєте роботу за кордоном - не втрачайте пильність!

Дата: 18.10.2023 20:07

17 жовтня у Мар’їнському районному центрі зайнятості пройшов інформаційний вебінар «Ризики нелегальної трудової міграції» в межах Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми. У заході  взяли участь безробітні, у тому числі внутрішньо переміщенні особи, які перебувають на обліку.

Мета зустрічі – привернути увагу до проблем нелегальної трудової міграції і торгівлі людьми, а також підвищити інформованість клієнтів служби зайнятості про кроки, які потрібно  зробити, щоб убезпечити себе або своїх близьких при виїзді за кордон.

Під час вебінару учасники розглянули позитивні та негативні наслідки трудової міграції, ознайомилися з міфами та фактами про торгівлю людьми, правилами безпечного виїзду за кордон. Також слухачі отримали інформацію про корисні ресурси та посилання, що містять поради для тих, хто зібрався за кордон, та контактні дані національної телефонної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми. Учасникам було запропоновано пройти квест, присвячений проблемі пошуку роботи за кордоном.  Пропонуємо і Вам перевірити свої сили і пройти квест за посиланням: https://quest.stoptrafficking.org

«Ніхто не захистить Вас, якщо Ви самі не подбаєте про себе! - звернулася   до учасників вебінару фахівчиня центру зайнятості Лариса Часник, - тож будьте пильними, уважними, обізнаними з питань працевлаштування».