У 2023 році до ГУ ДПС у Донецькій області надійшов 61 запит на отримання публічної інформації

Дата: 07.11.2023 11:28

Публічна інформація грає важливу роль у підтримці ефективної податкової системи і сприяє стабільності та соціальному розвитку суспільства.

Протягом січня – жовтня 2023 року до податкової служби Донеччини надійшов 61 запит на отримання публічної інформації. З них:

53 запита надійшло від фізичних осіб (87% від загальної кількості запитів); 7 запитів – від юридичних осіб (11% від загалу)  та 1 запит – від медіа.

Запитувачів цікавила інформація про реквізити для сплати податків і зборів, надання копій документів та податкової звітності, середньооблікова кількість штатних працівників за минулі роки, режим роботи Головного управління ДПС у Донецькій області тощо.

За результатами розгляду задоволено 60 запитів на отримання публічної інформації, 1 запит знаходиться на розгляді.

Нагадуємо, для покращення інформаційного обміну з платниками податків при Головному управлінні ДПС у Донецькій області працює електронна поштова скринька dn.publicinfo@tax.gov.ua.

#РазомПереможемо

#ВсеБудеУкраїна