На відтворення природних ресурсів Донеччини надійшло майже 88 млн грн екоподатку

Дата: 15.11.2023 12:10

Захист довколишнього середовища – наша загальна турбота, і саме від нас залежить, яке майбутнє буде у наших дітей та нащадків.

Тому справляння екологічного податку обумовлено життєвою необхідністю компенсації завданих збитків регіону та наступним відновленням господарської діяльності і економіки Донеччини після його звільнення.

За десять місяців 2023 року підприємства Донецької області сплатили 87,9 млн грн екологічного податку до бюджетів всіх рівнів Донеччини.

Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що сплатити податкове зобов’язання згідно декларації з екологічного податку за ІІІ квартал поточного року необхідно до 20 листопада 2023 року включно.

#РазомПереможемо

#ВсеБудеУкраїна