71 запит надійшов до ГУ ДПС у Донецькій області на отримання публічної інформації

Дата: 07.12.2023 13:53

Прозорість та доступність даних про податки сприяють не лише визначенню справедливості системи, але й спонукають громадян до свідомого виконання своїх податкових обов’язків. Таким чином, через взаємодію між урядом та громадою підтримка фінансів держави стає більш ефективною, розвиваючи взаємну довіру та сприяючи сталому економічному розвитку.

Так, протягом 11 місяців 2023 року до податкової служби Донеччини надійшов 71 запит на отримання публічної інформації. З них:

59 запитів надійшло від фізичних осіб (83% від загальної кількості запитів); 8 запитів – від юридичних осіб (11% від загалу)  та 4 запити – від медіа (6%).

Запитувачів цікавила інформація про реквізити для сплати податків і зборів, надання копій документів та податкової звітності, середньооблікова кількість штатних працівників за минулі роки, режим роботи Головного управління ДПС у Донецькій області тощо.

За результатами розгляду задоволено 70 запитів на отримання публічної інформації, 1 запит знаходиться на розгляді.

Нагадуємо, для покращення інформаційного обміну з платниками податків при Головному управлінні ДПС у Донецькій області працює електронна поштова скринька dn.publicinfo@tax.gov.ua.

#РазомПереможемо

#ВсеБудеУкраїна