З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

Дата: 22.12.2023 07:40

Шановні працівники енергетичної галузі!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем енергетика!

Ви є справжніми героями, які забезпечують енергетичну безпеку нашої країни у цей важкий час. За будь-якої погоди і в будь-який час доби ви докладаєте максимальні зусилля, щоб відновити пошкоджені ворожими обстрілами енергообʼєкти. Завдяки вашій самовідданій праці в оселях мільйонів українців є тепло і затишок. Не маючи часу на відпочинок і часто ризикуючи життям, ви щодня доводите, що світло завжди перемагає темряву!

Щиро дякуємо вам, шановні енергетики, за високу професійну майстерність, сумлінну працю, сміливість, відданість обраній справі! Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, невичерпної енергії у вирішенні життєвих і професійних завдань, успіхів у вашій нелегкій, але такій важливій праці, добробуту та родинної злагоди! Зі святом!