Звернення Володимира Зеленського наприкінці 708-го дня війни

Дата: 01.02.2024 23:46

«Триває робота щодо безпекових гарантій для України. Сьогодні в Берліні відбувся черговий раунд перемовин – готуємо відповідну угоду. Я вдячний німецький стороні за прагматичний і водночас ціннісний підхід. Працюємо також з іншими державами і вже бачимо, що вдається створення дуже розгалуженої, глибокої системи безпекових гарантій. В усіх тих сферах, які критичні для нормального життя будь-якої демократичної країни. І попереду багато роботи щодо кожної такої угоди, щодо реалізації. Зараз Україна цією системою безпекових гарантій може створити новий взірець забезпечення захисту держав вільного світу на той час, поки вони за межами дієвих безпекових альянсів. І звичайно, працюємо, щоб отримати для нашої держави прогрес із НАТО. Вже визначились із позицією України щодо очікуваних результатів саміту НАТО у Вашингтоні цього року».