Гуманітарний хаб Мар'їнської МВА продовжує роботу з підтримки переселенців з Мар'їнської громади

Дата: 14.02.2024 18:32

14 лютого гуманітарним хабом  Мар'їнської міської військової адміністрації у м.Павлоград здійснено відправлення послугами оператора "Нової пошти" гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів від благодійної організації "Фонд Ріната Ахметова" для  222 жителів Мар'їнської громади з числа ВПО, які тимчасово мешкають у різних населених пунктах України. Послуги з доставки гуманітарної допомоги здійснювалися за  рахунок коштів місцевого бюджету.

Також завдяки  співпраці з бонусною програмою "Гуманітарна Нова пошта" (https://www.instagram.com/novaposhta_humanitarian) з м.Дніпра відправлено гуманітарну допомогу  40 ВПО з Мар'їнської громади.

Щиро дякуємо благодійникам за постійну співпрацю та можливість підтримати наших співвітчизників у цей нелегкий час!

Нагадуємо! Для отримання продуктової гуманітарної допомоги послугами "Нової Пошти" необхідно надати запит на "Viber" за номером +380996355624 про потребу в допомозі. Обов'язково потрібно, щоб була заповнена форма збору даних на кожного члена родини https://forms.gle/qThjVDNvAVWm5Rbp7, надати фото РНОКПП (ІПН) та довідки ВПО на кожного члена родини, вказати номер телефона отримувача та номер з адресою відділення "Нової пошти".

Документи надаються один раз, або у разі зміни даних. Відправлення гуманітарної допомоги буде здійснюватись згідно з почерговістю отриманих заяв при наявності гуманітарної допомоги.

На жаль, немає можливості щомісячного забезпечення гуманітарною допомогою у зв'язку з недостатньою кількістю продуктових наборів.

Телефон для довідок +380996355624.