15 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2024 08:00

Будь-яка війна у будь-якій країні світу – це завжди трагедія, біль і страждання мільйонів людей. Кров українців проливалася і далеко за межами нашої держави, у різних «гарячих точках» нашої планети. Наші співвітчизники брали участь в локальних війнах та збройних конфліктах на території 16 країн, але найбільше з них пройшли через Афганську війну.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів-інтернаціоналістів, які загинули, виконуючи військовий обов’язок на території інших держав. Висловлюємо вдячність і повагу українським воїнам-миротворцям, ветеранам Афганської війни, які сьогодні використовують свій бойовий досвід для захисту України від російських загарбників! Бажаємо здоров’я, мирного неба, добробуту, родинної злагоди, впевненості у завтрашньому дні, непохитної віри в щасливе майбутнє нашої держави!