Вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні!

Дата: 20.02.2024 08:30

10 років тому на Майдані відбувалися найкривавіші події Революції Гідності, яка стала переломним моментом в новітній історії України. Саме 20 лютого загинуло найбільше активістів – небайдужих до майбутнього своєї країни людей, які вийшли, щоб висловити свою незгоду з тиранічним режимом і захистити права українського народу.

Герої Небесної Сотні прийняли перший бій у війні, яка триває і донині. Їхня відвага та жертовність стали символом національного героїзму та відданості ідеалам демократії.

Сьогодні ми вшановуємо подвиг учасників Революції Гідності, схиляємо голови перед Героями, які віддали життя за наше майбутнє. Їхні імена назавжди залишаться в наших серцях, нагадуючи про цінність свободи та гідності!

Слава Україні! Слава Безсмертним Героям Небесної Сотні!