Ваучер на навчання – нові можливості від служби зайнятості

Дата: 29.02.2024 16:03

Опануйте нову професію за допомогою ваучера на навчання від Державної служби зайнятості.

Ви можете скористатися цією пропозицією, якщо належите до будь-якої з перерахованих категорій:

- внутрішньо переміщена особа працездатного віку,

- старше 45 але не досягли пенсійного віку і маєте страховий стаж не менше, ніж 15 років,

- звільнилися зі служби в органах внутрішніх справ, Держслужби спецзв’язку та захисту інформації, органів цивільного захисту, податкової міліції, Бюро економічної безпеки або Державної кримінально-виконавчої служби у зв’язку зі скороченням штату або за станом здоров’я але не досягли пенсійного віку, і маєте вислугу не менше 10 років;

- звільнилися з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, не досягли встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсійного віку (за умови, що з дня звільнення не пройшло три роки);

- маєте інвалідність і не маєте підходящої роботи;

- особа, стосовно якої встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення;

- особа, що у період воєнного стану в Україні отримала поранення, контузію, каліцтво або захворювання внаслідок військової агресії, перебуваючи безпосередньо в районах проведення бойових (за умови наявності відповідних рекомендацій в індивідуальному реабілітаційному плані, незалежно від встановлення їм інвалідності).

Тож якщо ви не можете працювати за своєю професією, не можете знайти підходящу роботу або хочете підвищити свою кваліфікацію, скористуйтеся пропозицією Державної служби зайнятості: отримайте ваучер на навчання у розмірі 30280 грн. та опануйте нову професію.

Навчатися за ваучером можна за 124 професіями та спеціальностями, зокрема у сфері ІТ-технологій, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування у закладах освіти, підприємствах, установах та організаціях, які мають ліцензію на освітню діяльність З повним переліком професій та спеціальностей, за якими може бути виданий ваучер для навчання, можна ознайомитись за посиланням:  https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery.

Бажаючі навчатися обов’язково повинні мати професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту і не бути зареєстрованими в службі зайнятості як безробітні.

Ваучер на навчання видається одноразово.

Подати заявку на отримання ваучера можна  онлайн на сайті Державної служби зайнятості https://voucher.dcz.gov.ua/.

За консультаціями та роз'ясненнями ви можете звернутися до Мар’їнського районного центру зайнятості за телефоном (050) 520-65-26 (Ірина).