Голова Донецької облдержадміністрації, очільник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін провів нараду з керівництвом Селидівської військової адміністрації щодо теплопостачання мешканцям громади.  

Наразі в Селидовому 1 котельна працює, ще 1 постраждала внаслідок ворожих обстрілів. 

"Проінспектував роботу та хід будівництва котелень. Докладаємо максимум зусиль, аби прискорити цей процес, проте головна проблема на сьогодні — це безпекова складова: ворог збільшив інтенсивність обстрілів населених пунктів громади. 

Також поспілкувався з місцевими жителями щодо ситуації в місті. Надав відповідні доручення міській владі, структурним підрозділам адміністрації та задіяним у процесі службам", - повідомив Вадим Філашкін.

Фото без опису

https://dn.gov.ua/news/vadim-filashkin-proinspektuvav-roboti-z-budivnictva-kotelen-v-selidivskij-gromadi