Грантові програми – допомога у розвитку бізнесу

Дата: 07.03.2024 16:20

06 березня в рамках роботи Консалтингового центру, фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели вебінар для підприємців та зацікавлених у створенні власної справи безробітних. Захід спрямований на підтримку та популяризацію програми з надання мікрогрантів для започаткування або розвитку підприємництва.

Фахівці центру зайнятості поінформували учасників заходу про можливості започаткування та розвитку бізнеса за грантовою програмою «Власна справа». Обговорили її ключові аспекти, переваги та можливості для підтримки підприємництва та стартапів. Розглянули покрокову процедуру участі та умови отримання мікрогранту.

Особливу увагу звернули на окремий напрямок грантової ініціативи Уряду, який націлений на розвиток ветеранського бізнесу. Програма «Грант для ветеранів та  членів їхніх сімей» цє чудова можливість для ветеранів та ветеранок адаптуватися до мирного життя, втілити мрію відкрити власну справу, підтримати своїх рідних.

Наприкінці заходу фахівці  відповіли на питання, які виникли в ході вебінару.

Докладно про грантову програму «Власна справа» можна дізнатися на сайті Державного центру зайнятості за посиланням: https://t1p.de/5c7hu

Більш детально щодо грантів на створення і розвиток ветеранського бізнесу за посиланням:  https://bit.ly/47OFBUC.