Мар'їнська міська військова адміністрація
Покровського району Донецької області

Працевлаштування безробітних на нові робочі місця

Дата: 20.03.2024 12:18
Кількість переглядів: 89

Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості активно співпрацюють не тільки з тими роботодавцями, які тривалий час залишаються партнерами служби зайнятості, але й постійно налагоджують робочі взаємовідносини з новоствореними підприємцями та підприємствами. Нерідко з першого знайомства зав’язується тривала взаємовигідна співпраця.

ФОП Володимир Жигадло розпочав свій бізнес наприкінці січня цього року. Фахівчиня центру зайнятості Юлія одразу зателефонувала підприємцю, щоб познайомитися і розповісти про послуги та активні програми служби зайнятості.  Під час спілкування з консультантом роботодавця підприємець повідомив про потребу в кадрах. Він шукав двох продавчинь в продовольчий магазин у селі Сонцівка. Консультантка детально ознайомилася з вимогами роботодавця,  умовами роботи та запросила його взяти участь у міні-ярмарку вакансій. Пан Володимир доєднався до онлайн заходу, розповів пошукачам роботи про умови праці, вимоги до працівників, заробітну плату. За результатами міні-ярмарку для шістьох безробітних, що зацікавилися вакансіями, був проведений груповий профвідбір на замовлені роботодавцем вакансії. У результаті троє безробітних були запрошені на співбесіду.

Безробітні Ірина та Вікторія, які були серед запрошених,  добре себе зарекомендували під час співбесіди і отримали від підприємця запрошення на роботу за умови проходження стажування. Ірина мала досвід роботи продавцем. Вікторія ніколи таку роботу не виконувала, але була готова вчитися. І така можливість з’явилася. Жінки пройшли стажування на робочому місці, під час якого набули необхідних навичок, а роботодавець зміг оцінити професійні якості працівниць. Стажування допомогло безробітним адаптувалися на робочому місці. У результаті за направленням центру зайнятості жінки отримали бажану роботу.

Консультант роботодавця пояснила не просто підприємцю, а вже роботодавцю, що тепер він може подати заяву на отримання компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за працевлаштування зареєстрованих безробітних на нові робочі місця. Роботодавець зацікавився пропозицією і був детально поінформований про умови отримання компенсації та порядок подання заяви. Після сплати заробітної плати та єдиного внеску за робітників, роботодавець має намір подати заяву на отримання компенсації у розмірі єдиного внеску за обох працівниць згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 338 від 18.04.2023 http://surl.li/hgiib .

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь