20 квітня – Міжнародний день вдячності волонтерам

Дата: 20.04.2024 08:00

За кожною великою справою стоїть безмежна кількість вчинків і дій. За кожною перемогою та врятованим життям — самовідданість, великодушність та незліченні години невтомної роботи.

Шановні волонтери, серця мільйонів українців переповнені неймовірною вдячністю кожному з вас! Ви — справжні герої, які не залишають своїх земляків без підтримки, коли вона так  потрібна. Ваше милосердя, доброта, чуйність і невтомна праця врятували багато життів в часи важких випробувань для нашої країни. Ви — ті, хто без вагань приходить на допомогу, не дивлячись на небезпеку, і не шкодує свого часу та зусиль для того, щоб зробити світ кращим.

Особлива подяка вам за те, що допомагаєте нашим військовим, стоячи пліч-о-пліч з ними в цей складний період. Ваша підтримка — це невичерпне джерело сили та надії для нашої країни!

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, миру, родинної злагоди, добробуту, віри й наснаги! Нехай все подароване вами добро повертається сторицею!